poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Szybki sposób na niechciane owłosienie ...twarzy

Jak wiele kobiet i moim problemem jest niechciany meszek na twarzy.
Fakt nie jest to broda, ale te maleńkie włoski nad górną wargą strasznie mnie denerwują i już od kilku lat mam na nie szybki sposób… wykorzystywany również do regulacji brwi, a mowa tutaj o Plastrach sensual do depilacji twarzy, firmy Joanna.

Sensual, plastry do depilacji twarzy, Joanna.

Cena: ok. 5 zł (osiedlowa drogeria)

Opakowanie zawiera: 6 podwójnych plastrów (razem wychodzi 12), 10 ml łagodzącej oliwki

Obietnice producenta: Plastry wygodny w użyciu na elastycznym podłożu – usuwają nawet najkrótsze włoski wraz z cebulkami, pozwalają w domowych warunkach uzyskać profesjonalny efekt, a oliwka zmywa pozostałości wosku i łagodzi podrażnienia.

Moja opinia:
Obietnice producenta są spełnione w 100%. Plastry dobrze usuwają nawet małe włoski, a sam wosk nie podrażnił jakoś specjalnie (wiadomo lekkie zaczerwienienie po depilacji zawsze występje) mojej wrażliwej skóry. Plasterki są małe, ale można je poprzecinać nożyczkami na jeszcze mniejsze co czasem robię, aby jeszcze bardziej precyzyjnie wyznaczyc sobie depilowany obszar.
Oliwka dołączona do plastrów zasługuje po prostu na osobną recenzję ponieważ jest świetna i bardzo żałuję, że nie występuje ona w pełnowymiarowej wersji. Znakomicie łagodzi podrażnienia czasem stosuję ją po zwykłej depilacji maszynką również na nogi i świetnie koi, szybko znosi uczucie pieczenia jakie często występuje u mnie po depilacji czy to maszynką czy woskiem na nogach. Używałam jej również po depilacji okolic intymnych i tu również sprawdziła się świetnie. Ładnie koi, nawilża skórę, nie brudzi ubrań, a do tego ma bardzo przyjemny zapach i z pewnością wystarczy na dłużej ponieważ jest niesamowicie wydajna. Z każdego opakowania plastrów po ich zużyciu zostaje mi połowa oliwki ;)
Jak dla mnie plastry do depilacji twarzy sensual są jak na razie jedynymi i nie do zastąpienia tym bardziej, że cena także jest ok.
Ogólna ocena: 5/5

3 komentarze:

  1. ja z tego wosku nie jestem zadowolona, nie ma t jak depilacja u kosmetyczki, takie wosku sklepowego nie da się tak rozgrzać w dłoniach by dobrze obkleił wszystkie włoski, pozdrawiam i zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja rozgrzewam ten wosk za pomocą suszarki do włosów bo ręce mam zbyt zimne i jest ok ;) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. ok jest ale nie wyrywa wszystkich włosków

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty