sobota, 22 października 2011

Obiecane recenzje cz. II

Teraz czas na odżywkę Eveline SOS dla kruchych i łamliwych paznokci. Mulitwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem.
Jakiś czas temu zastanawiałam się nad kupnem odżywki Nail Tek II,ale natknęłam się na to cudeńko.

Obietnice producenta: Po 10 dniach nasze kruche, łamliwe, słabe i zniszczone paznokcie dzięki witaminom,wapniowi i kolagenom mają być odbudowane, zregenerowane i twardsze.

Instrukcja: Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki kremem lub oliwką. Codziennie nakładamy jedną warstwę,a po trzech dniach zmywamy warstwy i rozpoczynamy całą operację od nowa. Przy regularnym stosowaniu po 10 dniach powinna być widoczna poprawa,a przy dłuższym doprowadzimy paznokcie do ładu.

Uwaga: zawiera 2% formaldehydu,ale producent zamieścił informację na opakowaniu. (Większość lakierów w UE nie ma w składzie już tego składnika z racji przepisów, które to regulują).


Moja opinia: Podeszłam do tej odżywki bardzo ostrożnie,ale faktycznie - tak jak obiecuje producent po ponad tygodniu stosowania odżywka poprawiła stan moich paznokci i stały się one rzeczywiście twardsze i odporne na uszkodzenia. Jak na razie stosuję ją cały czas,żeby maksymalnie utrwalić efekt i jestem zadowolona,że jednak nie kupiłam Nail Teka bo tutaj mam towar na miejscu i w dodatku za 9,90 ;) więc cena też przyjazna.

Odżywka ma bardzo wygodny pędzelek (właśnie takie pędzelki lubię w lakierach,a nie za często spotykam). Szybko zasycha,a paznokieć jest po prost błyszczący ponieważ odżywka na płytce jest bezbarwna.
Minusem może być jej intensywny zapach, który nie jest przyjemny,ale nie utrzymuje się długo.

Z pewnością produkt wart wypróbowania.

Warto pamiętać:
Zanim sięgniemy po odżywkę warto przyjrzeć się naszej diecie bo często to właśnie tu tkwi przyczyna kruchych i łamliwych paznokci. Czasem są to też prace domowe, które wykonujemy w domu bez rękawiczek,a wszystkie detergenty po prostu niszczą paznokcie.

W skład linii odżywek do paznokci wchodzą także:
- Odżywka wzmacniająca z diamentami,
- Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejem z avokado i witaminami,
- Preparat przyspieszający wzrost paznokci,
- 3w1, 60 sekundowy wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz,
- Nail therapy total action,
- Preparat miękkie i zadbane skórki

Link do strony producenta: tu
Link do recenzji na wizażu: tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty