czwartek, 23 czerwca 2011

Tanie nie znaczy złe

Przez długi czas obojętnie przechodziłam obok kosmetyków w Biedronce i chyba jak się okazuje niesłusznie ponieważ znalazłam tam małą perełkę dla siebie,a dokładniej Żel micelarny do mycia i demakijażu twarzy do skóry suchej i wrażliwej.
Tubka zawiera 150 ml,a jej koszt to 4,99.
Ja ten żel stosuję do przemycia twarzy rano i w tym celu sprawdza się dobrze ponieważ nie wysusza, nie podrażnia i nie uczula i oczyszcza z sebum i resztek produktów,które nakładałam na twarz na noc. Przy takim zastosowaniu sprawdza się naprawdę dobrze.
Producent zapewnia nas,że żel nadaje się do demakijażu i tak na samym początku próbowałam go używać,ale niestety mimo tego,że używam produkty niewodoodporne miałam wrażenie,że kosmetyk nie do końca oczyszcza moją twarz. Nie zauważyłam też nawilżenia o którym wspomina producent,ale nie było to dla mnie istotne ponieważ żel nie wysusza.
Nie zgadzam się też z opinią,żeby żel ten nadawał się do demakijażu oczu jak zapewnia producent ponieważ mialam problem ze zmyciem zwykłego tuszu do rzęs.
Ogólnie lubię ten produkt do oczyszczania skóry rano,ale uważam,że nie nadaje się do demakijaży i zmywania zanieczyszczeń, które osiadają na skórze w ciągu dnia.

Na uwagę zasługuje fakt,że ten żel ma zbliżony skład do żelu naszej polskiej firmy Tołpa (link do produktu tutaj ). Skład różni się tym,że w "biedronkowym" żelu nie ma skladnika o nazwie Peat Extract.
Osobiście uważam,że żele w działaniu nie różnią się niczym. Tylko ten Tołpy jest droższy...

Linki:
forum o kosmetykach z linii Be Beauty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty